PŁATNOŚĆ

1. Klient dokonując płatności za meble do restauracji ma możliwość wyboru transakcji poprzez bezpośredni przelew bankowy. Płatność za większość zamówień przyjmujemy w 100% z góry. W przypadku zamówień o większej wartości, klient ma również możliwość płatności rozdzielonej. W takim przypadku, przyjmujemy co najmniej 30% zaliczki a pozostała kwota opłacana jest za pobraniem. 

2. Koszt transportu nie wliczamy w cenę produktu. Koszt transportu jest wyliczany w koszyku po dodaniu produktów. W przypadku zamówień nietypowych, koszty wysyłki ustalamy indywidualnie. Naszym klientom dajemy również możliwość bezpłatnego odbioru osobistego.

3. Meble do restauracji kupowane przez polską wersję sklepu dostarczamy tylko na terenie Polski.

DOSTAWA

1. Standardowy czas realizacji zamówień wynosi około 30 dni roboczych. Podany czas realizacji nie dotyczy zamówień niestandardowych, ich termin wykonania ustalamy indywidualnie. Czas realizacji nie zawiera czasu dostawy który może się wydłużyć nawet o kilka dni względem deklarowanego czasu dostawy.

2. Czas realizacji, liczymy od momentu zaksięgowania płatności.

3. Termin otrzymania przesyłki to czas realizacji + przewidywany czas dostawy.  

4. W zdecydowanej większości, nasze paczki wysyłamy za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej. W przypadku wysyłki kurierskiej czas dostawy to 2 dni robocze od nadania przesyłki. Większość palet natomiast wysyłamy przez DPD. Przewoźnik deklaruje doręczenie palety do 2 dni roboczych od nadania przesyłki. Ubezpieczamy wszystkie paczki które wysyłamy. Udostępniamy możliwość śledzenia dostawy przesyłek.