Restauracja Fugu Sushi

Wspaniała obsługa, towar świetnej jakości. Zamówiłam stoły, dostałam ekspresowo, pięknie, dobrze naolejowane, stabilne. Świetny kontakt. Polecam serdecznie!

Restauracja B52

Polecam! Solidna firma. Bardzo sprawny, szybki i serdeczny kontakt. Profesjonalne podejście do klienta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z realizacji zamówienia.

Oberża Łącko

Deski użytkujemy już od około pół roku, wszystko w jak najlepszym porządku. Najwyższa jakość. Kontakt bezproblemowy i cierpliwy na wszystkie nasze wymysły 😉 Szczerze polecam!

Restauracja Shimai

Pełen profesjonalizm 🙂 Jesteśmy bardzo zadowolone z realizacji zamówienia! Stoły jak również mostki do sushi świetnie wykonane 🙂 Bardzo dobry i szybki kontakt.
Polecam 🙂

Gospodarstwo Pasieczne „Kószka”

Kószka-WoodenStuff

Szczerze polecam współpracę z Wooden Stuff. Na pochwałę zasługuje ich terminowość oraz jakoś wykonania zleconych produktów. Używamy ich desek do sesji produktowych. Indywidualne, specjalne zamówienie nie stanowiło dla nich żadnego problemu. Na pewno w przyszłości do nich wrócimy!

Restauracja Magiel

Magiel-WoodenStuff

Poza oryginalnymi produktami, które cechują się dużą wytrzymałością i solidnym wykonaniem, współpraca z firmą przebiegła bardzo sprawnie. Rzetelne i indywidualne podejście do klienta to cechy wyróżniające firmę. Wooden Stuff to kontrahent wykazujący się pełną kulturą i zaangażowaniem. Polecamy.

Simple Choice

Simple-Choice

Polecamy współpracę z firmą Wooden Stuff. Deski wysokiej jakości, zrobione z precyzyjną dokładnością. Kontakt z dostawcą bardzo sprawny i przyjemny. Na pewni powrócimy jeszcze nie z jednym zleceniem do Wooden Stuff.

Moo Moo Steak&Burger Club

Steak & Burger Club

Deski trzymają się bardzo dobrze. Bardzo dobrze sprawdzają się jako deski do serwowania steków. Kolor jest piękny, a deski solidne!