do pizzy

Bardzo popularnym sposobem serwowania pizzy jest jej podawanie na drewnianej desce. Możemy dla Państwa wykonać dębowe deski z rączką lub bez niej. Do wyboru jest również dodanie listewek lub odpowiednie wyprofilowanie krawędzi co ułatwia jej podnoszenie ze stołu. Wykonujemy też prostokątne deski do serowania Pizza ala Palla.

z rowkiem na sos

Do podawania burgerów oraz serwowania steków polecamy wykorzystanie dębowych desek wyposażonych w specjalny rowek, który pełni funkcję rynienki na wypływające z mięsa soki i sos.

pod naczynia

Na życzenie klientów wykonujemy drewniane deski z miejscem na naczynia. Eleganckie serwowanie kokilek, talerzy lub miseczek nigdy nie było łatwiejsze!

z kamieniem łupkowym

Deska z kamieniem łupkowym to absolutny hit! Ten rodzaj deski zalecamy w szczególności do podawania steków, żeberek i innych „mokrych” potraw. Łupek ochroni deskę od nacięć noża i sprawi, że zachowa ona swój estetyczny wygląd na dłużej.

do sushi

Profesjonalne, drewniane gety do serwowania sushi. Jako jedni z nielicznych wykonujemy na drewniane mostki do sushi. W 100% polska produkcja.

taca

Na desce można podawać w zasadzie każdy rodzaj potraw. Przypięcie po bokach skórzanych rączek pozwala na przenoszenie i serwowanie nawet większych gabarytowo i cięższych rondli i mis.

postarzane

Szczotkowanie i opalanie nadaje deskom uroku, a przede wszystkim charakteru. Najlepiej sprawdzą się do serwowania „suchych” potraw, wszelkiego rodzaju słoiczków, rondelków, talerzy a także alkoholu.

do sesji zdjęciowych

Stare, rustykalne, z widocznymi śladami upływającego czasu. Wykonane z ponad 100 letniego drewna. Nadadzą niepowtarzalny klimat każdej kulinarnej sesji.

uniwersalne

Deski o roznych wymiarach, mające nieograniczona ilosc zastosowań. Do podawania serów, wędlin, podawania pieczywa, owoców, tostów.


Projekt Wooden Stuff

Numery kontaktowe:

Angela - 792 442 850

Patryk - 784 676 411

e-mail: wooden100stuff@gmail.com

adres: Rytro 493, 33-343 Rytro

NIP: PL7341593370

ZOSTAW NAM SWOJEGO MAILA

POBIERZ NASZ KATALOG

Znajdziesz w nim nasze najnowsze realizacje, przykładowe wymiary desek oraz ich ceny.MASZ PYTANIA?

NAPISZ WIADOMOŚĆ